top of page

LETNÍ CAMP Olšany u Prostějova 2023

SPORTOVNÍ CAMP
CAMP ZA HUBIČKU !
FOTBALOVÝ CAMP

FOTBALOVÝ CAMP

Fotbalový camp je určený pro fotbalisty a fotbalistky všech výkonnostních úrovní ve věku 6-15 let, kteří si chtějí užít pět dní plné fotbalu, zábavy, navázání nových kamarádství či se chtějí naučit nové kličky a zlepšit si střelbu na bránu. 

Den nám začne pohybovou rozcvičkou doprovázenou hudbou, následuje tréninková jednotka zaměřená na práci s míčem, techniku, 1 vs 1. Předobědovou pauzu vyplní všemi milovaná střelecká soutěž s názvem SNAJPR, kde si hráči zlepší nejen techniku a razanci střelby na bránu, ale také kondici a mentální složku. Fotbalový camp zahrnuje velký fotbalový turnaj BAV CUP či turnaj dvojic tzv. LIGU MISTRŮ.

Jeden den campu je vyhrazen regeneraci, děti vezmeme na bazén. Na své si příjdou i brankáři, kteří budou mít na campu specializovaného trenéra, se kterým si budou moci každý den zkusit brankářský trénink.

Jeden den se přespává v hale, jde o nevšední zážitek pro děti, kteří se mohou těšit na stezku odvahy, táborové hry a další.

DATUM: 17. - 21. 7. 2023 (Po 8:00-Pá 16:00)
MÍSTO: Hřiště TJ Sokol Olšany

CENA: 3490 Kč (Možná sleva až 1500 Kč !)

Pro holky a kluky od 6ti do 15ti let

FOTBALOVÝ CAMP Olšany

SPORTOVNÍ CAMP

Sportovní camp je určený pro všechny děti od 5ti do 15ti let, kteří chtějí zažít nezapomenutelné prázdniny aktivní formou. Během 5ti dní čeká na děti nabitý program plný sportovních her a zábavy. Vyzkouší si házenou, vybíjenou, mix pohybových her + dvě netradiční sportovní hry. Vydáme se do přírody na vycházku, kde děti budou v rámci soutěží plnit sportovní disciplíny. Holky se naučí taneční kreakce, kluci si vyzkouší základy bojového umění.  Jeden den campu je vyhrazen regeneraci, děti vezmeme na bazén.

Jeden den se přespává v hale, jde o nevšední zážitek pro děti, kteří se mohou těšit na stezku odvahy, táborové hry a další.

DATUM: 17. - 21. 7. 2023 (Po 8:00-Pá 16:00)
MÍSTO: Hřiště TJ Sokol Olšany

CENA: 3490 Kč (Možná sleva až 1500 Kč !)

Pro holky a kluky od 5 ti do 15ti let

SPORTOVNÍ CAMP Olšany
Camp můžete mít za hubičku ! Jak na to?

Ve Vaší pojišťovně si najdete dokument o slevě na LETNÍ TÁBORY v hodnotě až 1500 Kč! Po absolvování campu donesete vytisknutý a vyplněný papír vedoucímu campu, který Vám papír stvrdí podpisem a razítkem spolku Bav se fotbalem, z.s., na základě toho Vám Vaše pojišťovna zašle peníze, vysněný letní camp Vás může stát pouhých 1990 Kč !

Platební údaje
Cena za letní camp v Olšanech je 3490 Kč

V ceně (obědy, svačiny,pitný režim, dres, překvapení, doprava a vstup na bazén, tréninky, celodenní pogram)

Celou částku zaplaťte po registraci do systému

Nutno uhradit na účet: 1030052236/5500

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte (bez lomítka)

Poznámka pro příjemce: např. FOTBALOVÝ CAMP-Olšany-Novák

Storno podmínky

Do 31.května vracíme 100 %

do 15.června vracíme 50 %

do 27.června vracíme 75 %

odhlášení od 27.června vracíme 0 % (vše máme již zaplacené - možnost poslání dresu, překvapení, medaile).

Camp z hubičku
Máte dotaz ke campům? Zeptejte se

Zodpovědná osoba za campy

Mgr. Ladislav Václavský

+420 721 873 063

bavsefotbalem.campy@gmail.com

bottom of page